Розробники

   • Andrew Shimmer photo

    Володимир Бігдай

    Sr Staff Systems Engineer y Cypress Semiconductor

    "Програма SAS є наступним етапом в розвитку львівського ІТ в напрямку системних і фундаментальних рішень, які мають більшу додану вартість за рахунок своєї холістичності й наукоємності. Програма поєднує сильні академічні сторони попередніх програм з практичним досвідом ІТ індустрії."

   • Tomas Abbar photo

    Андрій Лучечко

    доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, заступник декана факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка

    “Попит на спеціалістів, які б володіли теоретичними основами та практичними навичками у галузі проектування, створення та діагностики електронних систем різного призначення, стрімко зростає. Саме тому ми вирішили запустити освітню програму “Сенсорні та діагностичні електронні системи” (SAS), яка дає глибоку фундаментальну підготовку та практичні навики необхідні для успішного працевлаштування”

   • Tomas Abbar photo

    Анатолій Шупарський

    Архітектор рішень у компанії GlobalLogicКуратор навчальної програми “Сенсорні та аналітичні системи” (спеціальність 153) в ЛНУ ім. І. Франка

    “Особливістю даної навчальної програми є збалансована сфера знань та вмінь, зокрема фундаментальних, в області фізики та вищої математики, з іншого боку прикладних в області комп'ютерних наук. Мета такого поєднання - це спрямування студентів до розуміння процесів фізичного світу, які обумовлюють роботу сенсорів, а також застосування сенсорів в сучасних аналітичних системах. Студенти будуть проектувати та програмувати розумні речі для інтернету речей та систем автоматизації. Для студентів передбачено практичні стажування на профільних ІТ підприємствах міста”