Партнери

   Illustration

   Lviv IT Cluster

   Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Мета Lviv IT Cluster – сприяти розвиткові ІТ-сфери у Львові як одному з найважливіших ІТ-центрів у Центрально-Східній Європі.

   Illustration

   GlobalLogic

   Компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Результати нашої співпраці з лідерами ринків перевищують найсміливіші очікування.

   Illustration

   SoftServe

   SoftServe – найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. З 1993 року SoftServe співпрацює з організаціями від розміру стартапів до великих компаній, допомагаючи їм у їхньому розвитку та інноваційності, трансформуючи операційну ефективність і постачаючи нові продукти на ринок.

   Illustration

   Cypress Semiconductor

   Cypress Semiconductor - американська напівпровідникова компанія. Cypress розробляє для автомобільних, індустріальних і споживацьких ринків бездротові та дротові рішення BLE, Bluetooth, Wi-Fi та USB, мікроконтролери, пам’ять NOR Flash, NAND Flash, F-RAM та SRAM,
   сенсорні рішення, модулі управління живленням.