Company picture

   Львівським Школярам Показали, Як Працюють ІТ-компанії

   На початку жовтня стартував новий етап проекту Львівського IT Кластеру — IT Future, освітньої ініціативи, що покликана познайомити учнів 10-11 класів зі світом технологій. Представники Львівського IT Кластеру відвідають школи Львова та області, де розкажуть про перші кроки для успішної кар’єри в технологічному бізнесі, перспективи роботи в ІТ-сфері та можливості вступу до модернізованих навчальних програм ІТ Кластеру.

   Company picture

   Упродовж наступного півріччя менеджери Львівського ІТ Кластеру мають на меті відвідати 100 шкіл у Львові та області. Розповідати про перспективи ІТ освіти будуть у школах Дублян, Пустомит, Мурованого, Мостиськ, Трускавця та інших. Учні дізнаються про переваги вибору ІТ освіти, а цьогорічні студенти технічних спеціальностей поділяться враженнями про навчання на нових освітніх програмах від Львівського ІТ Кластеру. Окрім того, Кластер цього року вирішив внести трохи більше інтерактиву у програму IT Future: учні львівських шкіл також матимуть екскурсії до ІТ компаній, щоб побачити роботу зсередини та послухати про IT Future.“IT Future — це прекрасна можливість для учнів шкіл отримати інформацію про нові освітні можливості. Багато випускників зараз стоять перед вибором майбутнього, а такі зустрічі допомагають отримати інформацію, яку вони не завжди можуть отримати в школі. Враховуючи скепсис учнів до освіти в Україні, важливо розповідати про модернізовані освітні програми, які націлені на те, щоб дати якісні, актуальні і головне практичні знання студентам. Під проводом екпертів з ІТ-компаній, ми готуємо майбутніх працівників, які вже за роки навчання зможуть створювати та реалізовувати свої проекти,” — коментує Христина Мартиняк, проджект менеджер Львівського IT Кластеру.
   У 2017 році в рамках проекту IT Future менеджери Кластеру відвідали 80 шкіл у Львові та Львівській області. Понад 2 тисячі учнів послухали про перспективи навчання та роботи в IT сфері. В ході проекту 1100 учнів взяли участь у опитуванні стосовно зацікавленості сферою технологій. За результатами, 82% учнів цікавляться новітніми технологіями, а 45% збираються вступати до університетів на ІТ спеціальності. Ці результати підтвердились під час вступної кампанії влітку 2018 року — 403 студенти почали навчання на інноваційних програмах Кластеру, де вивчають інтернет речей, робототехніку, штучний інтелект, кібербезпеку та інші технологічні напрямки.
   Щоб запросити нас у свою школу, або зголоситись на екскурсію можна писати сюди: au.vivl.retsulcti%40kaynytram.anytsyrhk

   • У 2018 році ми відвідали 150 шкіл Львова та львівської області, щоб заохотити юні таланти вивчати інформаційні технології.

   Назад