Company picture

   Нова Лабораторія ІоТ: Студенти Львівської Політехніки Розроблятимуть Розумні Пристрої

   У вівторок, 25 червня, об 11 годині відбудеться відкриття нової IoT лабораторії у Львівській Політехніці, яку Львівський ІТ Кластер стартує спільно з ІТ компаніями. Студенти програми “Інтернет Речей” навчатимуться програмувати розумні пристрої та матимуть можливість реалізовувати власні ідеї в життя.

   Лабораторія проектування і конструювання пристроїв Інтернету Речей обладнана найновішим технічним забезпеченням для роботи з проектами Інтернету Речей. Для студентів закупили лазерний гравер, 3D принтери, робомашини та ноутбуки. Нова лабораторія обладнана на 14 робочих місць.

   Picture about the company

   Робота на лабораторією почалася в травні 2018 року. Цього разу 7 кластерних компаній фінансово долучилися до відкриття лабораторії: генеральні партнери Sigma Software та SoftServe, ексклюзивний партнер PLVision LLC, золоті партнери Intellias, Perfectial, Conscensia, та срібний партнер Vakoms. Лабораторія Проектування і конструювання пристроїв Інтернету речей це вже друга лабораторія у Львівській Політехніці, відкрита з допомогою компаній Львівіського ІТ Кластеру.Зеновій Верес, керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, коментує: “Відкриття другої лабораторії є результатом продовження співпраці між Львівською Політехнікою, Львівським ІТ Кластером та ІТ компаніями. 

   Студенти зможуть проектувати та виготовляти необхідні елементи для своїх розумних пристроїв, завдяки лазерному різаку. Ще однією окрасою лабораторії стануть 6 робомашинок, завдяки яким відбуватиметься навчання основ програмування, роботи з мікроконтролерами і сенсорами. Це прекрасний подарунок для програми інтернет речей у Львівській політехніці перед початком вступної кампанії 2019 року.”

   Бакалаврська програма Інтернет Речей у Львівській Політехніці є однією з найпопулярніших серед інноваційних програм Львівського ІТ Кластеру. Щорічно зростає кількість студентів, які прагнуть навчатись на програмі Інтернет Речей: у 2016 на програму вступило 56 студентів, а вже за 2 роки кількість бажаючих програмувати розумні пристрої зросла вдвічі – 108 студентів розпочали навчання минулого року. Попит на програму провокує запит львівських ІТ-компаній, адже фахівців IoT напрямку досі бракує на ринку праці. Тому цьогоріч до викладацького складу програми долучились 25 ІТ-фахівців, які виховуватимуть майбутніх працівників своїх компаній, а ще понад 30 ІТ-спеціалістів виступили менторами для студентських проектів.

   На відкритті лабораторії будуть присутні представники партнерів програми Інтернет Речей, керівництво Львівської Політехніки, та представники Львівського ІТ Кластеру.
   Запрошуємо журналістів та представників медіа на офіційне відкриття лабораторії Відкриття Лабораторії, яке відбудеться 25 червня, об 11:00 у Львівській Політехніці за адресою вул С. Бандери 28а, 6 поверх, ауд. 611а.